Parīzes putekļu kokteilis..

šovakar apvelkot savu jauno bordo kleitu Viņa zināja, ka vakars beigsies tieši tā..

pērļu auskari raupjā vintage ietvarā. sarkani lakoti nagi. izlaisti mati. neuzkrītošs pūdera pieskāriens. melnas zeķes ar platu mežģīņu malu. augstpapēžu kurpes. neatvairāma.

kā parasti Viņa izvēlas vietu pie bāra.. kā parasti Viņa pasūta glāzi Kir Royal.. tumšsarkanās lūpas valdzinoši pieskaras kristāltīrajai glāzes malai.. malks vēsā dzirkstošā vīna ar upeņu pēcgaršu.. gluži kā Viņa pati..

Viņa dievina brīvdienas.. dievina būt starp svešiniekiem.. pilsētā, kurā nevienu nepazīst.. pilsētā, kurā Viņa nekad neatgriezīsies.. Viņa dievina vīriešu skatienus, tiešus un nepārprotamus. badīgus, atkailinošus, baudkārus..

šovakar Viņa atkal būs tā, kas izvēlas.  lai gan viņiem vienmēr šķiet savādāk..

kā vienmēr bārs pilns īstas un uzspēlētas intereses.. ikdiena atpūšas.. tagad tikai atliek izvēleties..

pietiek tikai ar vienu smaidu, lai viņš būtu aizmirsis jebkuru citu..un šeit jau viņš sēž Viņai blakus un maksā par Viņas nākamo dzirkstošo indi.. viņš ir tik pašpārliecināts, tas mazliet kaitina, bet to kompensē trīs dienu rugāji uz šķebinoši skaistās sejas..

vēl pusstundas tukšu sarunu, vēl glāze ar upeņu pēcgaršu un izrādās, ka viņas īrētais dzīvoklis ir tuvāk..piektais stāvs bez lifta beidzas uz trešā stāva palodzes, kura ir pietiekoši plata, lai apmierinātu šodienas iegribu..

vīna reibums un divas karstas plaukstas uzsēdina viņu uz vēsās palodzes.. paslīd zem pieguļošās kleitas, lai atrastu gandrīz neeksistējošās biksītes.. izsalkušas lūpas pārklāj viņas kaklu.. pirmais grūdiens aizsit viņai elpu, sen neviens viņu nav ieguvis tik skarbi.. viņu tas reibina un tuvina vienīgajam mirklim, kura dēļ viņa dzīvo.. pēc tā, viss tikai putekļi..

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: