lietus lāšu kompots..

miklā kleita cieši apskāvusi manu kailo augumu. no matiem pil lielpilsētas netīrās asaras. stāvu pie Tavām durvīm. ieklausos savā dunošajā krūšu kurvī. ieelpa. ieelpa. ieelpa. aizveru acis. sajūtu Tavu vēso pirkstu pieskārienus. beidzot esmu gatava.. pieklauvēt. pašpārliecināti soļi. klusuma ieskauts skūpsts izkūst starp mums.

iedegto sveču ēnas mīlējas uz Tavas viesistabas baltajām sienām. pustumsa un krēsls izdveš mokpilnu vaidu. uzspēlētā ieinteresētībā lasu grāmatu nosaukumus plauktā pie loga. mākoņi dejo. pilnmēness ērti iekārtojies uz slapjajiem jumtiem. varētu biežāk Tevi apciemot naktīs pēc lietus, tikai lai redzētu šo skatu.

gaidu, kad piedāvāsi man apsēsties, bet velti. izvēlos pati apaļo ozolkoka galdu istabas centrā, tieši pretī Tev. sveces spēlējas ar manu augumu galda lakotajā virsmā. paveru lūpas, lai kaut ko teiktu, taču apstājos. lūpas paliek puspavērtas. gatavas.. vārdiem, kuriem vairs nav nozīmes, jo tik un tā mēs abi zinām, kā šis vakars beigsies.

daļa kleitas lēni noslīd no mana kreisā pleca, roka sniedzas to nolikt atpakaļ, bet pārdomā un tā vietā lēni pārslīd pār labās kājas iekšpusi, viegli paceļot kleitu un mirklīgi atklājot manu vēlmjpilno klēpi. sajūtu Tavu skatienu saules pinumā. sajūtu Tavu roku apskaujam manu mitro augumu. Tava elpa noskrien uz leju pār manu mugurkaulu. ieelpa un mana izmirkusī kleita pazūd tumšajā istabas stūrī. vēlviena izelpa pāskrien pār maniem kakla skriemeļiem un apstājas uz maniem krūšu galiem. Tavs čuksts sapinas manos matos. Tavas rokas slīd zemāk, zemāk, zemāk, līdz apmaldās starp manām kājām. vēl skatiens un Tevi apņem mans miklais siltums.. un es vēlos tikai, lai Tu neaizej..

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: